World Life Experience шукають професійних мандрівників

T

Проект World Life Experience шукає 12 охочих протягом року мандрувати світом, досліджувати його і співпрацювати з місцевими організаціями. Учасникам оплатять усі витрати, а також нададуть заробітну плату розміром 2500 євро.

Протягом року учасники проекту відвідають 40 країн і повинні будуть ділитися своїми враженнями, супроводжуючи розповіді фотографіями та відео. Реєстрація триватиме до 30 червня, а сама подорож розпочнеться 15 вересня у Лісабоні.

Програма проекту передбачає культурні заходи, відпочинок та участь у різноманітних соціальних ініціативах. Організатори шукають 12 кандидатів – зокрема, двох студентів віком 20-25 років. Мінімальний рівень знання англійської – В1.

Нагадаємо, раніше у Дубліні відкрилася інша цікава вакансія – ветеринарна клініка шукає «обіймальника котів».

Фото: pexels.com

Реклама

The post World Life Experience шукають професійних мандрівників appeared first on Студвей.