Prometheus запустив онлайн-курс програмування для школярів

Новина 2

Освітня онлайн-платформа Prometheus разом із вчителькою інформатики політехнічного ліцею НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Людмилою Булигіною створили перший масовий відкритий онлайн-курс для шкіл. Він отримав назву «Алгоритми і проекти Scratch».

Курс повністю відповідає шкільній програмі інформатики для 5 класу. Замість стандартних нудних уроків дітей вчитимуть програмувати за допомогою яскравих відео, інтерактивних завдань та цікавих проектів.

Курс, у першу чергу, розрахований на впровадження у шкільний навчальний процес. При цьому, його можна застосовувати для вивчення програмування онлайн.

Навесні цього року Prometheus провів випробування курсу «Алгоритми і проекти Scratch» у 30 сільських та міських школах Дніпропетровської області.

«Наша мета ­­– впровадити реальне викладання програмування у всі 17 000 українських шкіл. Уже провели дуже успішну апробацію в 30 сільських та міських школах Дніпропетровської області, а тепер відкриваємо курс і просимо людей допомогти нам у ролі волонтерів, щоб розповсюдити цей курс в їхніх школах і закладах, де навчаються їхні діти, по всій країні», – розповів співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

Нагадаємо, студент-медик Микола Островський створив онлайн-курс «Шлях лікаря: Івано-Франківський національний медичний університет».

Фото: pexels.com

Реклама

The post Prometheus запустив онлайн-курс програмування для школярів appeared first on Студвей.