КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Prometheus відкрив реєстрацію на курс підготовки до ЗНО

Новина 2

Міністерство освіти і науки України спільно з платформою Prometheus представили онлайн-курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні за їх допомогою можна підготуватися до тестування з української мови і літератури, історії України та математики.

Онлайн-курси мають на меті допомогти у підготовці до ЗНО або до складання екстерном державної підсумкової атестації. Насамперед онлайн-матеріали орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Під час курсу користувачі зможуть переглянути відеоматеріали, пройти тестові завдання для самооцінки, ознайомитися з конспектами лекцій, презентаціями та отримати онлайн-консультації вчителів. Це все дозволить слухачам швидко перевірити, покращити або відновити свої знання з цих предметів.

Цикл онлайн-курсів з підготовки до ЗНО створили за підтримки Британської Ради в Україні. Навчальні модулі та теми курсів відповідають затвердженій шкільній програмі. Охочі розпочати підготовку до ЗНО 2018 також можуть використовувати ці матеріали – вони будуть актуальні й у наступному році.

Нагадаємо, «Студвей» разом із освітнім проектом EdEra та громадською спілкою «Освіторія» запустили спецпроект «Готуємося до ЗНО». Ми пропонуємо нашим читачам-абітурієнтам дивитися тематичні відео, вивчати пропонований конспект та відповідати на запитання у тестах.

Фото: pexels.com

Реклама


The post Prometheus відкрив реєстрацію на курс підготовки до ЗНО appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share