Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Himera-Q: інтернет вибухнув обговоренням надсучасного суперкара

Бурхливу реакцію у соцмережах викликало фото суперкара нібито вітчизняного виробництва – Himera-Q. Його порівнюють із Ferrari, Lamborghini і McLaren.

Збирають автомобіль в Іспанії, в Барселоні, пише “Сегодня”.

“Розробкою авто Himera-Q, починаючи від двигуна і закінчуючи конструкціями шасі, займалися українські інженери. І зараз на виробництві працюють 10 осіб. Щоб створити суперкар, знадобилося два роки, а ідея виникла ще п’ять років тому. Є дві машини, і вони тестуються на закритих треках в Іспанії “, – розповіла нам співзасновник компанії-розробника Агнеса Євсєєва.

Один з суперкарів – повністю електронний. У ньому встановлена графенова батарея – розробка інженерів компанії. У звичайному режимі вона заряджається за 30 хв, і заряду вистачає на 1 тис. км. У турборежимі заряджається за 8 хв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представили бюджетний седан Hyundai Reіna

“У категорії таких електромобілів ми – перші, аналогів поки що немає”, – пояснює співзасновник компанії-розробника Андрій Джазовський.

Салон у Himera-Q шкіряний, з елементами натурального дерева. На замовлення клієнтів може бути інкрустований дорогоцінними металами. Максимальна швидкість суперкара – 350 км/год. Вартість – від 700 тис. євро, залежно від комплектації і побажань клієнта.

В Україні такого авто поки що немає.

“Ми привезли сюди тільки прототип авто, який тимчасово зберігається у Вишневому під Києвом. Його можна буде побачити на виставці на ВДНГ 17-18 червня”, – пояснює Агнеса Євсєєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидкий Jaguar 1940-х років і найпотужніший кабріолет у світі – стартував ретрофестиваль Leopolis

У соцмережах фото прототипу суперкара з’явилося випадково.

“Під час перевезення Himera сталася невелика аварія, і крило авто було трохи пошкоджено. Потрібно було реставрувати макет в одній із майстерень. Звідти там і просочилася інформація в соцмережу, і з’явилися легенди”, кажуть у компанії-розбника.

Himera – не єдина розробка від українських інженерів в Іспанії. Скоро планують показати компактний дводверний електромобіль KUGEL на 3, 5 і 7 місць. Він може стати конкурентом для звичних Smart. Вартість авто – 8 тис. євро.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share