Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Ford і Deutsche Post випустять 2,5 тис. електромобілів

Ford разом з підприємством Deutsche Post, компанія StreetScooter GmbH, вироблятме фургони для доставки з повністю електричним приводом і харчуванням від акумуляторів.

“Таке рішення допоможе нам розвантажити центри міст і поліпшити якість життя людей. Ми продовжимо роботу над тим, щоб зробити нашу доставку повністю CO2-нейтральною”, – говорить Юрген Гердеc, член виконавчої ради Deutsche Post AG.

До кінця 2018 року буде щонайменше 2500 електромобілів, призначених для міської експлуатації. Такий обсяг випуску робить спільне підприємство найбільшим виробником вантажних автомобілів з електроприводом в Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Містер Бін продає свій легендарний Land Rover Defender

“Ми перетворимо наш бізнес для задоволення майбутніх потреб. Ми є лідерами в сегменті комерційних автомобілів в Європі, і нове партнерство допоможе нам проявити наші сильні сторони. StreetScooter і Deutsche Post DHL Group – це партнери з величезною компетенцією і глобальної операційної мережею”, – говорить Стівен Армстронг, віце-президент групи і президент підрозділів Ford Motor Company.

Виробництво електричних фургонів StreetScooter Work XL почнеться в липні 2017 року.

Раніше, компанія Ford розробила технологію, яка надсилає сигнал карети швидкої допомоги, пожежної служби чи поліції усім найближчим до них водіям. Цим самим допомагає їм легко з’ясувати джерело сирени та відстань до нього.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share