EdEra запуcкає онлайн-курс з права «Людина та держава. Правила гри»

man-notes-macbook-computer

7 вересня в Україні стартує безкоштовний онлайн-курс з правознавства «Людина та держава. Правила гри». Він триватиме сім тижнів.

У курсі є два модератори-провідники. Вони розглядають кожну тему курсу разом з експертами. Усі лекції подані в форматі дискусії. Виклад матеріалу супроводжується анімованими презентаціями та великою кількістю завдань для узагальнення й систематизації набутих знань. До створення онлайн-курсу залучені 12 провідних експертів і представників міжнародних організацій: зокрема, ОБСЄ в Україні, Ради Європи, ООН та ЮНІСЕФ.

У межах онлайн-курсу «Людина та держава. Правила гри» експерти розглянуть характеристики держави та державної влади, поняття права, правовий статус особи та права людини, поняття та форми захисту прав людини, міжнародне правосуддя та міжнародні організації.

Ілля Філіпов, СEO EdEra та експерт з дистанційної освіти ОБСЄ в Україні, поділився зі «Студвеєм»: «Ми хотіли зробити живий і цікавий курс з права, щоб він був наче серіал, але з дуже сильним теоретичним підґрунтям. Тому і вигадали формат з провідниками. Ідея в індуктивному підході: від тих запитань, які нас хвилюють, ми рухаємося до розуміння теорії. Сценарії прописували наперед, щоб не відійти від канви теорії, але й і щоб зачепити усі цікаві приклади. Тобто формат виглядає так: триває дискусія і паралельно наче «замилюється» екран і на ньому з’являються теоретичні довідки, слайди».

Серед експертів: Микола Гнатовський, професор КНУ ім. Тараса Шевченка, президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням, Ірина Кушнір, представник Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України, Дмитро Вовк, доцент НЮУ ім. Ярослава Мудрого, запрошений дослідник у Центрі Вудро Вільсона, Вашингтон, Олександр Москалюк, кандидат юридичних наук , доцент КНУ ім. Тараса Шевченка.

Онлайн-курс може зацікавити людей, які лише починають знайомитися з правом, медійників і громадських активістів, а також старшокласників, студентів початкових курсів і викладачів.

Зареєструватися можна за посиланням.

Нагадаємо, що для школярів із окупованих територій створять онлайн-курси.

Фото: pexels.com

Реклама

The post EdEra запуcкає онлайн-курс з права «Людина та держава. Правила гри» appeared first on Студвей.