КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Cтуденти зробили машину з буряку і льону

Нідерландські студенти побудували найекологічніший автомобіль у світі. У конструкції електромобіля Lina застосовані біорозкладані матеріали, переважно це буряк і льон.

Кузов машини й усі елементи інтер’єру зроблені з композитних панелей, в основі яких льон, що має надміцні здібності і надає жорсткість конструкції. Між панелями прокладені стільники з біопластику на основі буряку.

У рух електромобіль наводиться за допомогою електромоторів і акумуляторів. Вони, а також підвіска, колеса і шини — єдине, що в Lina зроблене зі звичних матеріалів.

Електромобіль Lina, розрахований на чотирьох пасажирів, важить 310 кг. Машина оснащена акумуляторами і двома електромоторами з початковою потужністю 8 кВт. Це дає можливість розігнатися транспортному засобу до 80 км/год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надшвидкий вітчизняний бронеавтомобіль тестують на дорогах

Електромобіль впізнає користувача за унікальним кодом ідентифікації в чипі на смартфоні і завантажує персональні налаштування: плей-список, список контактів і найвідвідуваніших місць.

На автомобільний ринок України вийшов хетчбек Hyundai i30 третього покоління. Автомобіль продаватимуть у трьох комплектаціях: Express, Style і Premium. Крім того, для українського покупця Hyundai i30 буде доступним з трьома моторами і трьома коробками передач.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share