Cтуденти зробили машину з буряку і льону

Нідерландські студенти побудували найекологічніший автомобіль у світі. У конструкції електромобіля Lina застосовані біорозкладані матеріали, переважно це буряк і льон.

Кузов машини й усі елементи інтер’єру зроблені з композитних панелей, в основі яких льон, що має надміцні здібності і надає жорсткість конструкції. Між панелями прокладені стільники з біопластику на основі буряку.

У рух електромобіль наводиться за допомогою електромоторів і акумуляторів. Вони, а також підвіска, колеса і шини — єдине, що в Lina зроблене зі звичних матеріалів.

Електромобіль Lina, розрахований на чотирьох пасажирів, важить 310 кг. Машина оснащена акумуляторами і двома електромоторами з початковою потужністю 8 кВт. Це дає можливість розігнатися транспортному засобу до 80 км/год.