Cтуденти зробили машину з буряка і льону

Нідерландські студенти побудували найекологічніший автомобіль у світі. У конструкції електромобіля Lina застосовані біорозкладані матеріали, в основному це буряк і льон.

Кузов машини і усі елементи інтер’єру зроблені з композитних панелей в основі яких знаходиться льон, що має надміцні здібності і надає жорсткість конструкції. Між панелями прокладені стільники з біопластика на основі буряка.

У рух електромобіль наводиться за допомогою електромоторів і акумуляторів. Вони, а також підвіска, колеса і шини – єдине, що в Lina зроблене із звичних матеріалів.

Електромобіль Lina, розрахований на чотирьох, важить 310 кг. При цьому машина оснащена акумуляторами і двома електромоторами з початковою потужністю 8 кВт. Це дає можливість розгонитися транспортному засобу до 80 км/год.