Cтуденти в Рівному скаржаться на корупцію

Новина 2

У Рівному зафіксували 7 повідомлень про випадки корупції у вищих навчальних закладах. Про них студенти повідомили до спеціалізованої юридичної приймальні.

Про випадки корупції може анонімно повідомити будь-який студент за допомогою google-форми. Проект «Юридична приймальня для студентів» запустила громадська організація «Молодь-ДІЄ». Мета приймальні – відслідковувати корупційні випадки у ВНЗ та вирішувати їх.

Уже є повідомлення про корупцію в Рівненському державному гуманітарному університеті, Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука, Національному університеті водного господартсва та природокористування та Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі. З останніх двох вишів надійшли по дві скарги.

У громадській організації розповідають, що студенти бояться говорити про корупцію відверто.

«Майже усі студенти, які звернулися з повідомленнями про корупцію, не вказали прізвищ викладачів. Але навіть якщо і вказують викладача, як було у двох випадках, то не бажають далі продовжувати співпрацю лише тому, що бояться, що в подальшому на них буде здійснено тиск у навчальних закладах», – розповів ЗМІ керівник структурного підрозділу громадської організації «Молодь діє» у Рівному Роман Оксенюк.

Зараз активісти намагаються зібрати детальнішу інформацію про дані, які отримали за допомогою опитування.

Нагадаємо, раніше львівські ректори помилково задекларували мільйонну заробітну плату.

Фото: pexels.com

The post Cтуденти в Рівному скаржаться на корупцію appeared first on Студвей.