Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

99 медалей привезла українська збірна з Дефлімпійських ігор у Самсуні

99 медалей та друге командне місце – з такими результатами українська збірна повернулась з 23 літніх Дефлімпійських ігор, що пройшли у турецькому Самсуні.
Серед нагород – 22 золотих, 42 срібних та 36 бронзових відзнак. Це новий рекорд для нашої команди.
“Було дуже важко, була конкуренція дуже великою. Але ми – українці, показали свій найкращий результат. Я радію своїми медалями”, – поділилась дворазова чемпіонка Дефлімпіади-2017 Інна Мажара.
Вже 10 років поспіль генеральний партнер Дефлімпійської збірної України – компанія “ВОЛЯ”. Протягом 20 днів всі абоненти цифрового телебачення мали змогу спостерігати за досягненнями нашої команди на спортивних каналах.
“Немає останні роки не було жодного року, щоб компанія “ВОЛЯ” зупинила свою спонсорську підтримку. Ця підтримка є стабільною. Спонсориі приходять і відходять, а компанія “ВОЛЯ” є завжди. Мені це приємно констатувати”, – сказав президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.
“Ми уже пишаємось не тільки тому, що ми можемо їм допомагати. Але пишаємось їх результатами, особливо в Туреччині в цьому році вони неймовірні. Ми завжди готові допомагати”, – зазначив генеральний директор компанії ”ВОЛЯ” Джордж Жембері.
“ВОЛЯ” приділяє особливу увагу популяризації та розвитку спорту в Україні. Десять років компанія підтримує також і нашу паралімпійську збірну. А в липні всі абоненти “ВОЛІ” мали змогу переглядати прямі трансляції з тенісних кортів Вімбілдону.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share