9-річний школяр віддав шахраєві майже 130 тисяч гривень

Близько 130 тис. грн віддав шахраєві 9-річний Іван із райцентру Слов’янськ на Донеччині 15 серпня. Гроші виніс, коли батьків не було вдома.

 Школяреві на стаціонарний телефон подзвонив невідомий. Сказав, що він знайомий матері і телефонує від неї, говорить речник Національної поліції Донеччини Наталія Шиман, 32 роки. Попросив дитину зібрати всі гроші в квартирі, винести на вулицю і передати чоловіку, який чекатиме в таксі. По секрету сказав хлопчику, нібито мама йому готує сюрприз. Дитина, нічого не підозрюючи, зібрала гроші й віддала незнайомцю.

Зараз правоохоронці опрацьовують знайомих цієї родини. Визначаємо коло ­пі­дозрюваних, які могли знати, що сім’я має таку суму.

У пакеті, який Іван передав шахраєві, були $4,5 тис, 100 євро та 3 тис грн.