88-річний американський студент отримав ступінь бакалавра

Студент2

88-річний Хорас Шеффілд зі штату Джорджія цього року закінчив Університет Шортрера (США) та отримав ступінь бакалавра в сфері християнських досліджень. За дипломом чоловік вийшов на сцену разом зі своїм наставником Амандою Браннок.

Шеффілд навчався в Університеті Шортер з 1960-го по 1965 рік. Чоловіку довелося покинути виш до випуску, щоб допомогти у навчанні своїм донькам.

«Я покинув його через 115 годин», – згадує він. – У той час папірець на стіні не значив багато для мене. Я мав власні знання, мозок, серце, і я вмів усе це добре застосовувати. Але через 60 років я захотів отримати [науковий] ступінь».

Хорас отримав «бакалавра» за допомогою онлайн-курсів, прочитавши статтю в журналі про можливість для людей похилого віку відвідувати навчання безкоштовно.

Студент
«Я вийшов на пенсію і жив на фіксований дохід. Я не думаю, що міг би піти в коледж і платити за навчання», – розповів Шеффілд. Єдина сума, яку сплатив чоловік, – вступний внесок 200 доларів.

Чоловік щиро вдячний своєму наставнику Аманді Браннок. «Вона писала мої завдання і сказала мені, що робити», -згадує Хорес. «Без неї я б не цей диплом сьогодні».

Нагадаємо, раніше «Студвей» розповів про 94-річну гавайку, яка отримала диплом бакалавра. Жінка також пройшла навчання дистанційно, а для вручення диплому випускниці до неї додому приїхав сам президент вишу.

Фото: abcnews.go.com

Реклама

The post 88-річний американський студент отримав ступінь бакалавра appeared first on Студвей.