Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

8 бійців з Ілловайського “котла” досі залишаються у полоні терористів

Вісім українских бійців вже три роки залишаються у полоні терористів.

Усі воювали в Іловайську в серпні 2014 року. Про це йдеться у відповіді Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ на запит BBC.

“За результатами опрацювання повідомляється, що загальні бойові втрати сил АТО під час боїв в районі Іловайська складають 437 осіб (загинуло – 192, отримали поранення – 212, вважаються зниклими безвісти – 25, утримуються в заручниках – 8)”, – йдеться у повідомлені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Роздягли, дивились тату. Питали, скільки шахтарів убив” – АТОвця не пустили в Крим на заробітки

Дані по втратам відрізняються від тих, які раніше оприлюднила Головна військова прокуратура. За її інформацією, лише 29 серпня 2014 року, під час виходу сил АТО з Іловайська загинуло 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення, а 300 – потрапили у полон.

Водночас Генштаб ЗСУ уточнив, що у їхній відповіді мова йде про втрати лише Збройних сил. А військова прокуратура повідомляла про втрати серед усіх підрозділів АТО.

29 серпня 2014 року за безпосередньою вказівкою та наказом командування Генерального штабу ЗС РФ російські військовослужбовці впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових разом із трьома полоненими російськими десантниками, яких було домовлено передати представникам Збройних сил РФ після виходу українських бійців з оточення.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share