7 дієвим способів заживити укус комара

Влітку важко захиститися від комарів. Хоча б кілька укусів є на тілі в кожного. Те, скільки часу вони будуть на шкірі і якої шкоди завдадуть залежить від того чим їх мастять.

Дієві народні засоби від укусів комарів:

1. Нанесіть мазь від сонячних опіків. Принцип дії той же – заспокоєння шкіри і зняття запалення, при цьому пройде і свербіж.

2. Нанесіть трохи зубної пасти на область укусу. Найкраще, щоб це була паста з екстрактом м’яти, ментолу або евкаліпта. Ароматизатори заспокоять шкіру і знімуть свербіж. Змийте теплою водою після повного висихання.

3. Олія лаванди, чайного дерева або алое вера ефективно знімають свербіж. Її потрібно добре натерти уражену ділянку, не змивати.