63-річну професорку зі США прийняли за модель New York Fashion Week

1

Попри свій вік, Лін Слейтер, 63-річна професорка Фордхемського університету (США), вирізняється вишуканим стилем та активним життям у соцмережах. Під час New York Fashion Week жінка потрапила в об’єктиви фотокамер журналістів, які прийняли її за модель.

Незапланована фотосесія сталася з жінкою, коли вона вийшла зустріти свою подругу. Вони планували пообідати, однак по дорозі Лін Слейтер прийняли за учасницю Тижня моди й почали фотографувати.

2
3
До слова, професорка веде власний фешн-блог. Вона засуджує вікову дискримінацію в індустрії моди та повсякденному житті. Слейтер також критикує явище «переодягання для свого віку».

4
5
Тим часом Слейтер підписала контракт із модельною компанією Elite London та вже працює з такими брендами, як Mango і Uniqlo. Її акаунт в Instagram набирає підписників.

Нагадаємо, раніше студенти Ужгородського національного університету долучилися до показів «Ukraїnian Fashion Bazaar», що зібрав дизайнерів не лише України, а й закордону.

Фото: boredpanda.com

Реклама

The post 63-річну професорку зі США прийняли за модель New York Fashion Week appeared first on Студвей.