Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

5 найпоширеніших помилок при виборі вина в ресторані

Якщо ви вибираєте вино, то запитуйте в обслуговуючого персоналу все, що вас цікавить. Тоді ви точно не помилитесь з якістю вина та його ціною.
Про 5 найбільш поширених помилок під час вибору вина в ресторані розповіли у виданні The Independent.
1. Замовляти вино тільки тому, що це єдиний відомий вам сорт винограду
Якщо ви навіть не знаєте ідеально всіх видів алкогольного напою, або ж є любителем лише одного виду, пам’ятайте, що з різною їжею поєднується різне вино. Не бійтеся радитися з офіціантом або сомельє, яке вино підійде до замовлених страв краще.
Не бійтесь пізнавити різні смаки вин
Краще розширювати свої гастрономічні кордони, ніж куштувати не зовсім приємне вам вино.
2. Обирати друге за дешевизною вино.
Дорогі алкогольні напої часто обходяться не по кишені, тому люди обирають або найдешевше вино, яке є в меню, або ж друге за вартістю з кінця вино. Але насправді друге за дешевизною вино дуже часто продають з високою націнкою, розуміючи психологічну установку людини.
Тому найдешевше вино в ресторані може бути значно кращим і смачнішим. Але якщо ви все ж сумніваєтесь в якості напою, тоді зупиняйте свій вибір на домашньому вині.
3. Боятися спробувати вино, перш ніж робити замовлення.
Люди часто замовляють цілу пляшку вина і навіть якщо воно несмачне, все ж з ввічливості його допивають до кінця. Тому краще не замовляйте повну пляшку одразу, а попросіть офіціанта налити в келих трохи одного виду на пробу, трохи іншого.
Різні види винних напоїв
Обирайте те, що сподобалося більше.
4. Соромитися говорити із сомельє.
Сомельє для того і працює, щоб ви радились з ним щодо ваших вподобань у вині. Він не заглядає вам у гаманець і не насміхається над вами, якщо ви просите його розповісти про різні види вина, але при цьому не купуєте напій.
Сомельє вам все порадить і підкаже
Наберіться сміливості і не бійтесь пояснити сомельє, які страви ви замовляєте частіше і які нотки хотіли б відчувати у вині.
5. Бути занадто вихованим і боятися відмовлятися від поганого вина.
Якщо вам здається, що з вашим вином щось не так, не бійтеся кликати офіціанта і просити його перевірити напій або замінити його. Все ж, це ваші гроші і ваше здоров’я.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share