Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

5 жирних продуктів для здорового життя

Корисні жири необхідні організму людини. Вони стабілізують рівень цукру в крові та пришвидшують метаболізм.

Болгарський фітнес-тренер Лазар Ангелов назвав 5 жирних продуктів, що допоможуть зберегти здоров’я.

Яйця
Корисним є не тільки білок, але і жовток. Він збалансовує амінокислотний склад білка, що сприяє розвиненню м’язів. Також жовток багатий на цинк, магній, кальцій, залізо та вітаміни А, Е, В12.

Олія оливкова та кокосова
В цих жирах присутня лауринова кислота, яка живить імунну систему. Оливкова олія містить олеїнову кислоту. Завдяки цьому сповільнюється розвиток серцевих недуг та знижується рівень холестерину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 міфів, які заважають смакувати салом

Мигдаль, волоські горіхи
В горіхах є корисні жири, антиоксиданти, мікроелементи та вітаміни. Вони допомагають контролювати апетит та рівень цукру. Це сприяє втраті зайвої ваги.

Авокадо
Екзотичний фрукт містить каротиноїди та вітамін Е. Поєднання таких елементів здатне знищувати ракові клітини. Авокадо має протизапальні властивості, зменшує ризик серцевих хвороб та нормалізує рівень холестерину.

Какао
Йдеться про чорний шоколад із вмістом какао не менше 80%. В ньому присутній антиоксидант теобромін. Такий продукт спалює зайві жири та знижує кров’яний тиск.

Насичені, так звані “некорисні” жири негативно впливають на пам’ять. Аналогічні властивості – у підсолоджувачів, рису, білого хліба та частково гідрогенізованих продуктів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share