36 українців навчатимуться за стипендією Еразмус+

6

За результатами конкурсу 2017 року, 36 українських студентів отримають стипендії в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму «Навчальна ступенева мобільність».

Вказана програма підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді та спорту. Цьогорічними стипендіатами стали студенти з різних міст України – Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Львову, Маріуполя, Острога та Харкова. Вони навчатимуться разом із 1345 іншими студентами з усього світу.

Переможці конкурсу потраплять в університети Австрії, Бельгії, Великої Британії, Данії, Іспанії, Італії, Ірландії, Польщі, Португалії, Угорщини, Франції та Швеції. Окрім дисциплін обраних спеціальностей, магістри і докторанти вивчатимуть також мови та культуру країн перебування.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що МОН виділить понад 18 млн гривень на Універсіаду та стипендії «олімпіадникам».

Фото: unsplash.com

Реклама

The post 36 українців навчатимуться за стипендією Еразмус+ appeared first on Студвей.