Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

3 причини їсти морозиво у спеку

Морозиво не просто освіжаючий продукт з розмаїттям смаків. Воно легко засвоюється та має високу харчову цінність. До складу десерту входять ферменти, жирні кислоти, вітаміни, мінеральні солі, амінокислоти.

Про особливу користь морозива розповіло видання “Elle”.

Краще за бутерброди. За спекотної погоди перекусити корисніше морозивом, ніж сендвічем. Воно простіше переварюється і дійсно охолоджує організм. Морозиво можна з’їсти після легкої закуски або додати його до фруктового салату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для собак створили спеціальне морозиво

Води багато не буває. У спеку чисту воду можна спожити не лише з пластикової пляшки. У морозиві міститься від 56 до 75% рідини. Для тамування спраги найкраще підходять “фруктовий лід” та сорбети. Вони дають організму мінерали, які людина втрачає з потом.

Відмінний настрій. Морозиво здатне заспокоювати нервову систему, знімати напругу. Амінокислота триптофан покращує виділення гормону щастя серотоніну. Вже після першого шматочка активізуються центри задоволення. Позитивний вплив морозива можна порівняти з відчуттями, коли людина слухає улюблену музику.

У японському Дослідницькому центрі розвитку біотехнологій створили морозиво, яке не розтає. До десерту додали поліфенол, який міститься у полуниці. В результаті морозиво може зберігати форму при температурі 28 градусів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share