230 053 особи взяли участь у ЗНО з української мови і літератури

writing

У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури взяли участь 230 053 особи, що становить 95,9% від загальної кількості зареєстрованих. У минулому році явка була трохи нижчою і становила 95,07%.

36 осіб не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, ще 58 – через відсутність одного з обов’язкових документів. Проведення ЗНО в пунктах тестування забезпечували 39 817 осіб. За дотриманням процедури спостерігали 567 громадських спостерігачів і 58 представників ЗМІ.

«Під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури було дотримано найважливіших стандартів тестування: забезпечено конфіденційність змісту завдань та створено стандартизовані умови проходження ЗНО для всіх учасників», – розповів директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Директор також повідомив, що результати тестування УЦОЯО планує оприлюднити до 15 червня. Із завданнями роботи можна ознайомитися на сайті центру, де 24 травня з’являться і відповіді.

Нагадаємо, цьогоріч наручні годинники потрапили до списку речей, які учасникам ЗНО доведеться на час тестування залишити у спеціально відведеному місці.

Фото: pexels.com

Реклама

The post 230 053 особи взяли участь у ЗНО з української мови і літератури appeared first on Студвей.