19-річного бійця АТО вбили під час відпустки

На Харківщині під час відпустки вбили 19-річного бійця АТО Володимира Гончарова, позивний Мєлкий. Невідомі двічі його вдарили ножем. Про це йдеться на сторінці 72-й Гвардійськоїй ОМБр у Facebook.

“Вбитий під час відпустки, вдома, на мирній території… Невисокого зросту, худорлявий – він водив нас “промкою”, показував де краще пройти і на якій позиції мешкають самі геройські хлопці. Здавалося, знав тут всіх. Дуже комунікабельний, привітний, хоча й сором’язливий. У журналістів назбирається багато фрагментів відео з цим хлопчиною, якому не було ще й 20-ти”, – пишуть про покійного співслужбовці.