18-річний студент створив сенсорний бюстгальтер для виявлення раку грудей

girl

Джуліан Ріос Канту з Мексики створив сенсорний бюстгальтер, який може допомогти у виявленні раку грудей на ранній стадії. Завдяки розробці хлопець виграв міжнародний конкурс винахідників Global Student Entrepreneur Awards (GSEA).

На подібну ідею Джуліана підштовхнула хвороба його мами: в результаті раку грудей жінці видалили обидві молочні залози.

Інноваційний бюстгальтер має назву EVA. Він призначений для жінок із генетичною схильністю захворіти на рак. У розробці винаходу Джуліану допомагала мексиканська біосенсорна компанія Higia Technologies.

Сам бюстгальтер оснащений 200 біосенсорами. Вони допомагають відстежувати зміни температури грудей, їх форм та ваги.

«Чому саме бюстгальтер? Тому що він дозволяє досліджувати груди щоразу у тій самій позиції. Його не потрібно носити більше, ніж одну годину на тиждень», – розповів Джуліан Ріос Канту.

На міжнародному конкурсі винахідників Global Student Entrepreneur Awards (GSEA) 18-річний юнак обійшов 13 суперників із різних куточків світу та привіз додому винагороду у розмірі 20 000 доларів.

Нагадаємо, раніше учені спростували існування первісної людини 3 млн років тому.

Фото: pexels.com

Реклама

The post 18-річний студент створив сенсорний бюстгальтер для виявлення раку грудей appeared first on Студвей.

Читати