17:53 “Кримнаш”, ВВВ і відкриття Арктики – у школах Росії курс патріотичного виховання

У новому навчальному році псковських школярів чекає оригінальний факультатив: уроки патріотичного виховання від відомого російського письменника Олександра Проханова. Судячи з анонсів, курс дуже політизований. Крім історії військових перемог РФ Проханов пропонує розповідати дітям про Крим і Арктику – точки, де намагання Росії наштовхуються на протидію інших світу цього. Про це повідомляє “Крим.Реалії”.

З точки зору істинного патріота, просто знати і пам’ятати факти вітчизняної історії недостатньо, впевнений письменник Проханов:

“Історичні уявлення, якщо людині чітко не нагадувати про його предків, про його історію, про його значення в цьому світі, гаснуть і тьмяніють. І людина втрачає цю величезну вертикаль, якою він пов’язаний з небесами, з величчю, з піднесенням, з благодаттю. Необхідно вибудувати це все в більш правильну, складну, російську історіографію”, – у своєму звичному стилі Проханов роз’яснює мету російського шкільного курсу патріотичного виховання, який розробили члени Ізборського клубу.