КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

13 поранень пережив доброволець «Дніпра-1»

Колишній боєць «Дніпра-1» Олександр Коба за останні 3 роки отримав 13 поранень — 2 бойових і 11 ножових.

Про це він розповів в коментарі Gazeta.ua.

Чоловік з Полтави, націоналіст, голова громадської організації «Злам стереотипів». Був учасником місцевого і столичного майданів. Після Революції Гідності в травні 2014-го пішов добровольцем в «Дніпро-1». Перше вогнепальне поранення отримав під час ротації в Маріуполі.

«Із товаришем потрапили в 5-ту роту «Донецьк». 80 відсотків бійців — з Луганська і Донецька. Тоді для себе спростував міф, що всі донецькі — сепаратисти. Перше місто дислокації — Маріуполь. Був автоматником. Мені стало відомо, що хтось зливає інфу про наші позиції. Поїхав на Маріупольський аеропорт поговорити стосовно цього з деякими людьми. Там із п’яти метрів в мене вистрелив працівник спецпідрозділу міліції. Куля пройшла біля серця. Хтось із хлопців почув мій стогін. Відправили в Маріуполь, потім — у Дніпро. Військова прокуратура написала, що то був невідомий працівник. Хоча за моїми даними, він працював в органах 20 років, рахувався як інструктор», — розповів Коба.

Поїхав на Маріупольський аеропорт поговорити стосовно цього з деякими людьми. Там із п’яти метрів в мене вистрелив працівник спецпідрозділу міліції. Куля пройшла біля серця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порятунок 20-річного бійця назвали найбільшим за історію лікарні Мечникова

Після відновлення півроку був в Пісках Донецької області.

«Якось волонтери привезли магазини. Думав, де почепити: біля печінки чи на грудях. Вибрав перший варіант. Вночі був кулеметний обстріл. Куля кулемету влучила в магазин. Була сильна ударна хвиля, кілька місяців блював кров’ю».

11 ножових поранень отримав під час масової бійки з різаниною в Полтаві (5 квітня мешканці багатоповерхівки по вулиці Соборності вийшли на акцію проти забудови прохідної арки. Там місцеві бізнесмени планували облаштувати кафе. Почалися сутички активістів з охоронцями. На людей напали тітушки з ножами. Тоді отримали ножові поранення Олександр Коба і Дмитро Юденко. — Gazeta.ua).

Куля кулемету влучила в магазин. Була сильна ударна хвиля, кілька місяців блював кров’ю

«Зчепився з двома тітушками. Пробив двох з ноги. Нижчий вдарив ножем у бік. Я не зрозумів, що трапилося. Хотів вступити в клінч з іншим нападником. Але підійшов нижчий і ще якийсь. Напали на мене з ножами. Був кілька тижнів в реанімації».

Про майбутню окупацію Криму і Донбасу було відомо ще 10 років тому. Проросійські рухи збиралися в офісах, проводили лекції по захопленню територій України і намагалися вербувати молодь. Це прикривалось Московським патріархатом. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Олександр Коба з Полтави.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share