10-річну дівчинку два дні шукала поліція та екстрасенси

У селі Сновидів Бучацького району на Тернопільщині трагічно загинула 10-річна Тетяна Червінська.

Батьки не могли знайти її з 28 червня і від відчаю зверталися навіть до екстрасенсів. Тіло дитини знайшли за два дні у річці в селі Монастирок Івано-Франківської області, йшлося у сюжеті ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетвереза жінка випадково втопила 9-річного онука

Родич школярки Михайло Кузик розповідає, що вона разом з подружкою та її бабусею купалися в річці Дністер. Саме тоді і зникла дівчинка. Востаннє її бачили саме у воді.

“Люди, які були з Тетяною, одразу не покликали допомогу, а повернулися до села і викликали “швидку” для себе нібито через стрес. Про зникнення дитини до того часу ніхто не повідомляв і на допомогу не кликав. Після дзвінка медикам про випадок дізналися і в поліції. Дитину розшукували водолази і правоохоронці”, – каже родич.

Батьки дівчинки через відчай звернулися до екстрасенса. Той повідомив, що Тетяна жива, блукає в лісі та намагається знайти дорогу додому. Кузик каже, що намагалися знайти дівчинку і власними силами прочісували берег та околиці. Всім селом збиралися вирушати на пошукову операцію до лісу.

Інформацію про загибель дитини підтвердили в обласному управлінні ДСНС.

У річці Дністер поблизу села Устя-Зелене Монастириського району на Тернопільщині втопилися 14-річний Максим Сказків та його вчитель Володимир Федорчук, 52 роки. Їх затягнуло у водяний вир. Рятувальники шукали тіла кілька годин.