Кафедра англійської філології і перекладу імені професора І. В. Корунця

03 березня 2021 року відбулася онлайн зустріч зі стейкхолдером Наталією Павлюк

Наталія Павлюк
Голова правління УАП

Перекладає і навчає перекладу більше 20 років, випускає журнал про перекладачів «Тіні» і проводить презентації, зустрічі та тренінги з перекладу, постійно бере участь у перекладацьких конференціях і форумах. З 2008 року зареєстрована як фізична особа-підприємець і виконує замовлення з перекладу для компаній та організацій України, Великої Британії, США, Австрії, Канади та Німеччини.
Як усний перекладач працювала з послами і консулами більше 10 країн, у програмах Кабінету Міністрів України, була контактною особою УЄФА під час Євро-2012 та ін. 2018 року Наталія заснувала онлайн-школу перекладу, яка вже охопила всю Україну, були також слухачі з Австрії, Бразилії та Іраку. З 1996 по 2004 рік започаткувала і проводила конкурс перекладу, який згодом отримав офіційний статус і наразі живе у формі конкурсу наукових робіт з перекладознавства та студентської олімпіади з перекладу, що проводяться в різних університетах України. 2012 та 2013 року заснувала й організовувала перекладацьку конференцію «Переклад-3Д» у м. Донецьку.