Іранський студент постраждав через схожість із відомим футболістом

Мессі

25-річний студент Реза Парастеш із Ірану зовні дуже схожий на Ліонеля Мессі. Через це хлопця хотіли притягти до відповідальності за порушення громадського порядку.

У минулі вихідні у місті Хамадан (Іран) люди зібралися посеред міста, щоб зробити селфі з Резом Парастешем. Поліції довелося конфіскувати його автомобіль для зупинення хаосу та відновлення руху транспорту.

Мессі1
Подібність хлопця з Мессі настільки сильна, що деякі провідні інформаційні агентства використовували його фото у матеріалах про Ліонеля Мессі.

Мессі2
Зараз Реза працює над футбольними трюками. Він вважає, що це допоможе йому стати ще більш схожими на гравця Барселони Ліонель Мессі.

Мессі3
«Тепер люди бачать мене як іранського Мессі і хочуть, щоб я імітувати все, що він робить. Я дуже радий, що зустріч зі мною робить їх щасливими, і це щастя дає мені багато енергії», – розповів хлопець.

Нагадаємо, раніше в Одесі студенти влаштували битву подушками.

Фото: dailymail.co.uk

Реклама

The post Іранський студент постраждав через схожість із відомим футболістом appeared first on Студвей.