Я стану першим, хто переможе Майвезера, – Макгрегор зробив гучні заяви щодо бою в Лас-Вегасі

Герої одного із найдорожчих боксерських поєдинків у історії прибули на місце бою. Майстер змішаних єдиноборств Конор Макгрегор проти непереможного екс-чемпіона світу у 4 вагових категоріях Флойда Майвезера.
Статус аутсайдера тільки додає ірландському воїну злості.
«Я не такий, як інші. Я особливий! Тому стану першим, хто переможе Майвезера. Я абсолютно готовий. Доведу це. Я розмажу суперника. Сподіваюся виграти у стартових раундах – першому чи другому», – заявив Конор Макгрегор.
Майвезер, для якого перемога може стати 50-ою в кар’єрі, поводиться набагато спокійніше.
Це просто ще один бій. Я завжди залишаюся спокійним та сфокусованим. Хоча сподіваюся, фани у захваті. Так повинно бути, адже наш поєдинок – частина історії, – зазначив боксер Флойд Майвезер.
Поєдинок відбудеться у рамках напівсередньої вагової категорії. У ринг боксери вийдуть у ніч зі суботи на неділю.

+Відео