Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Я не очікую допомоги. Я прошу не заважати, – Садовий прокоментував конфлікт із Гройсманом

За останні два дні тліюча проблема сміття зі Львова спалахнула з новою силою. На вулицях Львова гниє сміття, а на міській Ратуші вивісили банер з вимогою до президента Порошенка та прем’єр-міністра Гройсмана припинити штучну сміттєву блокаду міста.
Проблему вивозу сміття зі Львова та звинувачення Гройсмана прокоментував голова міста Андрій Садовий в прямому ефірі програми “Захід.нет.Live”.
“Задача влади – не заважати. Я не очікую жодної допомоги, я прошу: “Не заважайте”. Тому що такого собі не можна було уявити ні коли президентом був Кравчук, ні коли був Кучма, ні коли був Ющенко. У мене з ними достатньо хороші дружні відносини. Я не думаю, що за Януковича таке могло бути”, – сказав Садовий.
На думку львівського голови, сміттєва блокада міста – війна проти власних громадян.
Я розумію претензії Порошенка до мене особисто. Немає питань. Робите те, що робите. Але навіщо робити заручниками людей, маючи в Україні 5500 полігонів? – обурився Садовий.
Він вважає, що людина, яка обіймає посаду прем’єр-міністра, може швидко вирішити питання вивозу сміття зі Львова.
“Елементарно, за одну секунду. Але він (Гройсман – 24), напевно, не має такого права втрутитись в цю ситуацію та просто стоїть збоку і спостерігає. Мені соромно, мені шкода, і я зрозумів після висловлювань прем’єр-міністра, що ми полишаємось самі з тою проблемою. Тому будемо приймати міри. Ми людей в біді не залишимо”, – заявив міський голова.
Садовий зауважив, що влада шукатиме резервні території для вивозу сміття в самому місті. Таким чином вдасться забрати частину відходів зі спальних районів.
Наразі з 570 тонн сміття на день міська влада має можливість вивозити 100 тонн.
“Я ще працюю, я ще маю надію, що меморандум буде працювати. Ведеться робота і по Стрию, і по Дрогобичу, щоб вони більше могли взяти, і по Самбору. Тобто ми працюємо в цьому плані. Але це не робиться за один день, а місто кожного дня продукує відходи. Що, Гройсман цього не знає? Він це прекрасно знає. Він, до речі, мав подібну ситуацію, але локального рівня. Він не мав блокаду загальноукраїнську”, – підсумував Садовий.
Більше – дивіться у програмі.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share