Японка подала до суду на школу через вимогу перефарбуватися

pexels-photo-459971

Учениця засудила свою школу на $19 265 через шкоду, нанесену від фарбування волосся на вимогу адміністрації.

За словами постраждалої це негативно вплинуло не лише на її фізичний, а й на психологічний стан. Дівчині минулого року забороняли відвідувати заняття через занадто світлий колір волосся, не дозволили поїхати у шкільну поїздку та навіть виключили її ім’я зі списку учнів у журналі.

27 жовтня відбулося перше слухання у справі. Адвокат позивачки зазначив, що перефарбуватися змусили навіть іноземку, яка приїхала навчатися за програмою обміну.

У школах Японії учнів зі світлим кольором волосся підозрюють у тому, що він ненатуральний, тому накладають на них відповідні дисциплінарні санкції. В окремих випадках, школа може вимагати довідку на підтвердження світлого кольору волосся від народження. Окрім цього, в деяких школах дівчатам заборонено носити резинки для волосся й інші прикраси, а також вищипувати брови. Під приціл потрапляють і ті, в кого від природи волосся хвилясте чи кучеряве, бо завивка теж не дозволяється.

Нагадаємо, що дизайнер Майкла Джексона зустрівся з 10-річним українським модельєром.

Фото:pexels.com

Реклама

The post Японка подала до суду на школу через вимогу перефарбуватися appeared first on Студвей.