Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як 12-річна дівчинка допомогла народитися братові: емоційні фото

Світ вразили фотографії 12-річної Джейсі Деллапени з США, яка разом із лікарем допомагає своїй матері під час пологів.

Хоробра дівчинка зі сльозами радості піднімає новонародженого брата Кайсона Каррауейя догори, щоб його вперше побачила мама.

Емоційні знімки були опубліковані в Facebook її батьками Заком і Деде Каррауейями, які заявили, що вона “найдивовижніший лікар”. Фотографії швидко стали вірусними в мережі.

Участі Джейсі в пологах посприяв лікар Вольф. Він побачив, як дівчинка плаче: її вважали “замалою”, аби бачити пологи.

“Лікар сказав:”Чому б вам просто не дозволити їй переодягнутися і прийняти пологи?”. І я відповіла:”Що? Ні!”, – поділилася мати Джейсі.

Деде, все ж дозволила доньці бути присутньою на пологах, незважаючи на те, що відчувала сильний біль: епідуральна анестезія “не спрацювала”. Протягом усіх пологів лікар Вольф керував руками Джейсі, допомагав їй робити все необхідне, включаючи перерізання пуповини. Мати, дивлячись на емоції дівчинки, розплакалася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новонароджений вразив світ своїм бажанням ходити

“Я насправді допомогла під час пологів, він дійсно дозволив мені витягти дитину. Це було, вау, подібне до того, як я раніше грала у лікаря, але це було реально. Я нервувала, що можу щось зіпсувати, але це був найкращий момент в моєму житті”, – розповіла Джейсі.

Кращі світові фотографи показали відверті моменти зустрічі матері і малюка за кілька секунд після пологів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share