Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як у старі часи: в Росії мігрантів планують переселяти на Далекий Схід

Міністерство внутрішніх справ Росії підготувало концепцію міграційної політики до 2020-го.

Там прописали механізм для стимулювання переселення іммігрантів на Далекий Схід і в Байкальський регіон, пише “24 канал”.

Такі заходи необхідні, оскільки в зазначених регіонах недостатньо працездатного населення і “несприятлива” демографічна ситуація.

На Далекий Схід запропонували переселяти і внутрішніх трудових мігрантів.

Крім цього МВС пропонує поліпшити інфраструктуру для адаптації мігрантів. Зокрема, планують створити спеціальний телеканал, який займатиметься просвітою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небожитель: у РФ приліт Медведєва паралізував роботу аеропорту

В Кремлі обговорюють можливість відродження окремої міграційної служби. Вибрати відомство для адаптації мігрантів повинні були до 1 червня, але це не зробили. Крім МВС на виконання цієї функції претендує Федеральне агентство у справах національностей.

Російські туристи, які осоромилися крадіжкою в готелі Туреччини, виявилися подружньою парою з Ханти-Мансійського автономного округу Російської Федерації. В інтернеті розмістили відео, на якому зафіксовано, як адміністрація готелю розбирає сумки російських злодіїв із “сувенірами”. Туристів змусили сплатити вартість украдених речей розміром $231 і відпустили в аеропорт.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share