Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як Україні інтегруватися до ЄС? Захід чекає більших реформ

Як Україні інтегруватися до Євросоюзу та решти цивілізованого світу? Про реформи, що відбуваються та ті, які тільки в планах, говорили експерти України та ЄС на форумі, організованому Інститутом Горшеніна.
Західні експерти наголошували на необхідності оновлення політичного класу. Разом з тим, Посол ЄС Х’юг Мінгареллі розкритикував Україну за зволікання із затвердженням нового складу ЦВК та закону про вибори. Розчарований єврочиновник і зупинкою інших реформ.
“Україні вкрай потрібен Антикорупційний суд. Ми роками про це говоримо. Потрібні нові судді, щоб працював закон. Чому так мало інвестицій, які вам так потрібні, попри те, що тут дуже привабливі ресурси? Сюди не приходять, бо права власності не поважають. Потрібні нові судді. Ми знаємо як найняти нових суддів. Чому ми зволікаємо?”, – зазначив посол Європейського Союзу Х’юг Мінгареллі.
Народні депутати погоджуються і додають, що парламентарям потрібно реформувати в першу чергу себе.
“Постійні порушення регламенту в парламенті не можуть призводити до прийняття легітимних правил, а тому ті закони, які ми приймаємо, по суті, не сприймаються суспільством як загальнообов’язкові правила. Довіра до парламенту зараз 5%. Це навіть нижче, вибачте, ніж до російських ЗМІ”, – сказала народний депутат України Олена Сотник.
“Сьогодні відбувається дуже багато реформ – такий цілий величезний пакет реформ проходить, що іноді вже починаєш плутатись, які з них уже завершені, які не завершені. Іноді з’являється якесь розчарування, що якась реформа ще не виконана. Це пов’язано з тим, що ці реформи на стільки комплексні, на стільки складні, що іноді очікування випереджають реальність. Але це нормальний процес”, – пояснив директор фонду Еберта в Україні та Білорусі Маттес Бубе.
Загалом, за словами експерта, у нас багато що змінюється на краще. Тож потрібно продовжувати реформи.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share