КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Як українці відзначили визначне державне свято – День прапора

Сьогодні День прапора відзначають по всій країні. Українці піднімають стяги на рекордні висОти, розгортають величезні полотна та навіть влаштовують флешмоби.
Чи не найпершими в країні День прапора відзначили на козацькому острові Хортиця. Із самого ранку там урочисто майорить синьо-жовтий стяг. Його підняли на висоту 100 метрів над рівнем Дніпра. Серед гостей свята – ветеран Другої світової війни полковник Залужний. В АТО чоловік втратив внука. Проте він вірить, що його втрата не буде марною і Україна обов’язково переможе.
У Львові святкування Дня прапора урочисто розпочала маленька переселенка з Луганська та донька Героя України Ангеліна Гуртяк. Дівчинка підняла державний стяг біля будівлі обласної адміністрації. Окрім цього, військові пронесли вулицями Львова бойові символи свободи – синьо-жовті стяги, які побували в найгарячіших точках Сходу.
Це прапори 2014 року. Коли звідси фактично пішли напівголі, напівозброєні, абсолютно не готові до ведення бою хлопці. Але вони виконали наказ і стали на захист української держави. Прапори мають на собі пам’ять тих хлопців, які померли, пам’ять хлопців, які отримали поранення, пам’ять тих, хто до сьогодні знаходяться на Сході України, – розповів керівник Регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк.
Одесити сьогодні святкували День прапора на Потьомкінських сходах. Там традиційно розвернули величезний прапор України. Довжина полотна – 26 метрів.
«Довжина прапору складатиме 26 метрів, тому що завтра ми святкуватимемо 26-річчя незалежності України. З кожним роком прапор стає на один метр довше, як і наша історія», – зазначила організатор акції Наталія Мажарова.
Ще один рекордно великий прапор створили у Дніпрі. Там місцеві майстри розмалювали найбільший «петриківський» прапор України. Довжина стягу 23 метри. Його планують подавати до Книги рекордів Гіннеса, оскільки таких прапорів немає ніде у світі.
Святкували День прапора навіть в окупованому Криму. У Севастополі влаштували патріотичний флешмоб, учасники якого безстрашно зібрались у центрі міста в жовто-блакитному одязі. У такий спосіб вони хотіли показати, що на півострові є справжні патріоти України і що від Криму відмовлятися зарано.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share