Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як стати інтерном в міжнародній компанії

team

Речі, що допоможуть справити враження на керівників

Програми для студентів у міжнародній компанії – можливість взяти участь у глобальних проектах, розширити список корисних знайомств і зрозуміти механізми роботи і взаємодії всередині великої корпорації.

Порадами поділилися з нами інтерни та працівники «Філіп Морріс Україна», що входить в групу компаній «Філіп Морріс Інтернешнл», яка продає свою продукцію в 160 країнах світу та має власні підприємства у понад 50 з них.

Ірина Рудь, випускниця програм ASPIRE та INKOMPASS

Ірина Рудь, випускниця програм ASPIRE та INKOMPASS

Попереднє дослідження

Ірина Рудь, випускниця програм ASPIRE та INKOMPASS (на той момент – Smart Start): Знайди всю актуальну інформацію про компанію та особливості її роботи. Перед проходженням програм у міжнародній корпорації підтягни англійську мову, а також згадай MS Office: важливо вміти працювати з Excel, PowerPoint та іншими базовими програмами.

В’ячеслав Гольцунов, випускник програми INKOMPASS: Дізнайся про напрями діяльності компанії, її філії, а також про посаду, на яку претендуєш. Це допоможе підготувати відповіді на питання, які ставитимуть рекрутери.

Не треба соромитись

Ірина Рудь: Важливо «світитись» перед працівниками компанії ще до подачі заявок на програми. Я була соціально активною студенткою та брала участь у проектах Enactus (у «Філіп Морріс» підтримували діяльність цієї організації).

Познайомся з представниками компанії, дай їм зрозуміти, що ти активна людина. Зробити це можна навіть під час «Ярмарку вакансій»: просто підійди до нашого стенду, залиш резюме та поспілкуйся зі співробітниками, щоб вони тебе запам’ятали.

В’ячеслав Гольцунов: Взаємодій з компанією, відвідай курс лекцій або інфосесію, яку вони влаштовують, проявляй активність.

Олена Хархан, керівниця відділу залучення талантів ФМ

Олена Хархан, керівниця відділу залучення талантів ФМ

Знай, чого хочеш

Олена Хархан, керівниця відділу залучення талантів ФМ:

Подумай про свою мотивацію, зрозумій, навіщо взагалі хочеш тут працювати: що прагнеш отримати від цього місця, що надихає в роботі, а що, навпаки, заважає і демотивує – ці питання так чи інакше поставлять на співбесіді. Також подумай про те, чого хочеш досягти в перспективі найближчих років, а також що вже реалізовано для досягнення твоєї мети. Я дуже рекомендую бути чесними й відвертими, бо інакше, потрапивши до компанії, можна зіткнутися з невиправданими сподіваннями.

Підготуйся до співбесіди

В’ячеслав Гольцунов: Продумай запитання, які полюбляють ставити під час інтерв’ю: про досягнення, цілі, попередній досвід роботи. Це допоможе зберігати спокій, відповідати швидко й по суті. Але не варто «зубрити» відповіді напам’ять: це матиме протилежний ефект, якщо зіб’єшся.

Ірина Рудь: Щоб потрапити на програму для студентів, потрібно аргументувати, чому підходить саме твоя кандидатура. Обери відділ, у якому хочеш працювати, ще до старту відбору: чим краще людина розуміє напрям майбутньої роботи, тим більше шансів, що вона буде підготовлена до неї, а це може бути конкурентною перевагою.

Ольга Мартиненко, випускниця програми INKOMPASS

Ольга Мартиненко, випускниця програми INKOMPASS

Ольга Мартиненко, випускниця програми INKOMPASS: Приготуйся наводити реальні приклади з життя, у яких тобі вдалося зробити внесок у щось спільне або зробити щось важливе. Якщо ти студент, можна наводити приклади, пов’язані з навчальним процесом або громадською діяльністю.

Не бійся

В’ячеслав Гольцунов: Не бійся проявляти ініціативу чи брати на себе відповідальність, коли бачиш, що того вимагає ситуація.

Не бійся ставити запитання: це допоможе уникнути помилок під час роботи над кейсом та в інших ситуаціях.

В’ячеслав Гольцунов, випускник програми INKOMPASS

В’ячеслав Гольцунов, випускник програми INKOMPASS

Тепер ти маєш усю необхідну інформацію для успішного проходження освітньої програми в міжнародній компанії. Радимо скористатися цими порадами – «Філіп Морріс Україна» продовжують набір талановитих студентів на свої програми ASPIRE та INKOMPASS, кожна з яких дозволяє кращим інтернам стати співробітниками «Філіп Морріс Україна».

ASPIRE – тримісячна програма, яка допомагає зрозуміти роботу відділу продажів: побачити, як насправді функціонує роздріб, навчитися знаходити спільну мову з продавцями й власниками торговельних точок, а також укладати угоди. Програма розрахована на студентів 4-6 курсів і випускників 2017-2018 років.

INKOMPASS – глобальна програма, яка реалізовується в 38 філіалах «Філіп Морріс» у всьому світі. Програма складається з двох циклів, в Україні перший цикл триває з липня до кінця року. Після перерви на новорічні свята, учасники програми, які залишились, переходять до другого циклу – це ще півроку.

Взяти участь у програмі можуть студенти 3-5 курсів. Дедлайн подачі заявок – 7 травня. Успіхів!

The post Як стати інтерном в міжнародній компанії appeared first on Студвей.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share