Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як підібрати в спальню розкішну люстру

Люстра в інтер’єрі спальні є непросто освітлювальним приладом, а декоративним елементом. який довершує картину дизайну. Замало вибрати її просто красиву чи оригінальну. Вона має вписуватися в загальну задумку і поєднуватися з іншими меблями. Якщо не кольором то хоча б стилем. Є деякі нюанси, що впливають на вибір люстри.

1. Розміри кімнати і висота стелі

Чим просторіше приміщення, тим більшу люстру можна вибрати.

2. Колірна гамма приміщення

Може бути два варіанти колірних рішень люстри – або вона є акцентом інтер’єру і виділяється на загальному тлі, або відповідає загальній гамі простору.

3. Потужність люстри залежить від масштабів приміщення

Для спальні найкраще купувати люстру з можливістю регулювання потужності, навіть два варіанти установки інтенсивності освітлення дозволять створювати потрібну атмосферу спальної кімнати

4. Тип матеріалу люстри

Важливо мати на увазі не тільки стилістичне оформлення приміщення і відповідність дизайну світильника загальної концепції, а й вид лампочок, які будуть для нього використовуватися.

5. Гармонійне поєднання з іншими освітлювальними приладами кімнати

Найчастіше однієї тільки люстрою оснащення спальні не обходиться, особливо, якщо в кімнаті розташована робоча зона. Там мають бути ще світильники на приліжковій тумбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 ідей стильного оформлення малої кухні

При розрахунку інтенсивності освітлення кімнати необхідно буде врахувати кілька показників:

тип джерела світла;

його заявлена ​​потужність (фахівці завжди радять купувати освітлювальний прилад з запасом потужності);

кількість ламп і їх вид;

матеріал, з якого виготовлені плафони і абажури (якщо такі є);

розташування плафонів (поширюють вони світло вгору або вниз);

колірна гамма приміщення (головну роль виконує колір стін).

Основним показником буде потужність освітлювального приладу. У стандартному варіанті ця величина знаходиться в межах від 15 до 25 ват на 1 квадратний метр площі приміщення. Якщо обробка стін спальні виконана в світлих і навіть білих тонах, то потужність можна знизити, тому що світло буде добре відбиватися від вертикальних поверхонь.

Фахівці рекомендують використовувати розсіяне світло. Люстра з поверненими вгору плафонами стане ідеальним варіантом. Це дасть візуальний ефект розширення простору.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share