Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як правильно мити свіжі фрукти

Не дивлячись на вміст вітамінів, свіжі фрукти та овочі можуть нашкодити. Справа у недотриманні правил їх чистки. Як насправді потрібно чистити продукти перед споживанням розповів Борис Скачко, столичний дієтолог.

“Сиру рослинну клітковину не може витримати навіть дубовий шлунок. Фрукти та овочі треба добре мити. А то часто роблять це для годиться, а потім пісок скрипить під зубами. Оте відмочування в холодній воді, як багато хто робить, даремна робота.

Бактерії важко змити, вони прилипають до поверхні. Тварини краще захищені, у слині мають фермент, який вбиває мікроорганізми. А людина їжу тільки слюнявить і заносить інфекцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 продуктів для очищення організму, які є вдома в кожного

Дітям можна давати яблука та моркву з 34 місяців. Полуниці, черешні, персики й інші сезонні фрукти з трирічного віку. Головне провести термічну обробку.

Зелень треба витримати в гарячій страві хоча б кілька хвилин. Червоні ягоди та виноград промивайте гарячою водою під краном у друшляку. А от овочі, навпаки, треба мити в мисці. Спочатку занурити в холодну воду, дати постояти пару хвилин, щоб змити землю. Потім залити гарячою водою і почистити щіткою”, – радить лікар.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share