Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як не захворіти влітку на грип

На початку літа чимало людей захворіли грип. Зупинити його розповсюдження можна коли стане постійне тепло. Вірус гине при температурі від 20 ° С.

Щоб не потрапити в число тих, хто захворіє на грип варто:

Пити вітамін С

Навіть якщо ви не були в контакті з грипу людини, 3 г аскорбінової кислоти посилить захисні сили організму. Для кращого ефекту робіть це в наступні 2-3 дні.

Після роботи промивати ніс

І полощіть горло сольовим розчином (з аптеки або приготований самими – з розрахунку 1 ч.л. на 1 л води) відразу ж, як переступите поріг будинку. В особливій небезпеці люди, які їздили в транспорті або перебування в приміщенні з великою кількістю людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захиститися від закачування в транспорті

Ароматерапія

Щовечора запалюйте на 1-2 години лампу з оліями евкаліпта, м’яти або чайного дерева.

Вечеряти супом і відмовитися від кисломолочних продуктів

Здоровий кишечник забезпечує до 70% неспецифічного імунітету. Твердження, що кефір і йогурт заселяють кишечник здорової мікрофлорою – міф: ще до того, як корисні бактерії до нього дійдуть, вони знищуються шлунковим соком.

Ці продукти підсилюють вироблення організмом слизу, що погіршує роботу кишечника. Є простий спосіб налагодити травлення: відмовитися від смаженого, копченого і те, що містить окислені жири. Корисно також вечеряти супами: овочевими або на курячому бульйоні.

Пити гарячу воду та їсти спеції

Кожні 20-30 хвилин по 2-3 ковтки (в день випивайте 1,5 л). Це зменшить кількість слизу і токсинів, що знижують імунітет.

А спеції в кожний прийом їжі покращують перетравлення їжі (покращуючи в результаті стан кишечника), а подразнюючи слизові гортані, підвищують місцевий імунітет в ній.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share