Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як кадровий чиновник “Укравтодору” купив мільйонні квартири на українських курортах

З настанням весни сотні українських автошляхів перетворилися на суцільну вищерблену поверхню, по якій хіба що марсоходом проїхати можна. Влада запевняє: що дороги погані, бо на хороші грошей не вистачає.
Скільки коштів не виділяй на ремонти будівництво автошляхів, справжні ремонти та будівництво триває здебільшого в маєтках чиновників “Укравтодору”.
Подорожі дорогами України – ризикована справа. Соціальні мережі щодня поповнюються новими фото і відео погнутих дисків і розірваної гуми. Ями, колії, вибоїни, гулі із каміння і напливів асфальту можуть будь-яку поїздку зробити подорожжю в один кінець.
Оксана Яценко протягом останніх 10 років працює начальницею управління кадрів “Укравтодору”. Її середня зарплатня 7,5 тисяч гривень на місяць. Але саме від її підпису залежить погодження на призначення обласних служб “Укравтодору”.

Тому не дивно, що у Оксани Яценко дві квартириу Києві, квартира в Криму та апартаменти у найдорожчому районі Одеси у новенькій елітній багатоповерхівці.
Детальніше про багатомільйонні статки начальниці управління кадрів “Укравтодору” – дивіться у розслідуванні журналістів.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share