Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як збірна України забивала Фінляндії

11 червня відбувся черговий поєдинок відбіркового турніру на Кубок світу 2018 року. Збірна України на виїзді зустрічалася з Фінляндією і здобула перемогу з рахунком 2:1.

Перший тайм матчу проходив практично без моментів, а розв’язка наступила після перерви. Спочатку Коноплянка на добиванні вивів гостей вперед. Фінляндія зрівняла рахунок на 71-й хвилині.

Підопічні Андрія Шевченка домоглися свого, коли Бесєдін замкнув головою подачу Ракицького.

Тепер українці посідають четверте місце в групі I, маючи однакову кількість очок з Туреччиною – по 11.

Наступний матч відбору до Кубка світу Україна проведе 2 вересня проти турків на своєму полі.