Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер обурив європейську спільноту

Екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер погодився стати членом директорату російської компанії “Роснефть”, яка знаходиться під західними санкціями. Політик давно відомий своїми проросійськими поглядами і вже має прізвисько “Російський німець”.
Під час свого канцлерства Герхард Шредер буквально “підсадив” Німеччину на російську газову “голку”. Потім пересів у крісло керівника газпромівського Північного потоку – газопроводу, який росіяни проклали у Німеччину через Балтійське море. А днями прийняв нову пропозицію від Москви – стати директором “Роснефті”. Німецькі політики таке рішення осудили.
Намагання Шредера в “Роснефті” має поганий присмак, тут змішуються приватна економічна зацікавленість з політикою, – зазначив генсек ХСС Німеччини Андреас Шоєр
За даними німецької преси, Шредер отримував досі 250 тисяч євро на рік на посаді керівника Північного потоку. Пост директора у Роснєфті може принести йому ще 300 тисяч євро на рік. Рішення мають затвердити наприкінці вересня.
Однак, вже зараз шквал критики на адресу Шредера посипався з боку різник політичних сил Німеччини, включаючи його власну Соціал-демократичну партію Німеччини. Німецькі політики вимагають розслідувати діяльність колишнього канцлера.
Мені не подобається те, що робить пан Шредер. Він політик і повинен знати, що “Роснефть” під санкціями. Я б ніколи не займалася приватною діяльністю, доки перебуваю на посаді політика, – сказала канцлер Німеччини Ангела Меркель.
Сам Шредер на критику уваги не звертає і відмовлятися від пропозиції Кремля не збирається.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share