Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Як відреагує Путін у відповідь на розширення санкцій: думка експерта

Росія у відповідь на розширення США проти неї санкцій посилить атаки на Донбасі, можливо, в напрямку Маріуполя. Після 9 травня на Донбасі щодня проросійські бойовики здійснюють атаки, відкрито використовуючи заборонену Мінськими угодами артилерію, а ОБСЄ вже зафіксувало танки на лінії розмежування.
Таку думку сайту “24” висловив політичний експерт Сергій Постоловський.
Як говорить політолог, єдиний спосіб для Кремля відповісти на розширення санкцій – силовий сценарій.
“Для чого російські танки виводяться на лінію розмежування? Навряд чи Путін їх виводить, щоб нас залякати і показати свою силу. Якщо танки виводяться, отже, вони будуть їхати далі. Крім того, ведуться активні військово-морські навчання російської армії в Криму”, – зазначає Постоловський.
Експерт також звернув увагу на кілька чинників, які дратують Кремль – “безвіз” для України і наростання протестних настроїв у РФ.
Болюче по Росії вдарив “безвіз”. Це така тактика м’якої сили, яка краще говорить за будь-які танки. Тому що населення окупованих територій демонструє бажання їхати до Європи без візи. Це дратує Росію, яка не може запропонувати у відповідь альтернативу для мешканців ОРДЛО. Показово і те, що протести на день Росії 12 червня відбулися в понад 50 містах. А санкції поглиблюватимуть економічні проблеми. А як відповідати, коли все погано? Військовою силою, формуючи образ ворога, – наголошує Сергій Постоловський.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share