Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Юрія Маковського паралізувало після пірнання – потрібна допомога на реабілітацію

23-річний Юрій Шмиговський з села Заброди Ратнівського району на Волині має важку травму хребта та забій шийного відділу спинного мозку. Після кількох курсів реабілітації може пересуватися у візку, їсти, частково одягатись. Лікарі дають шанс на одужання. Але потрібна спеціальна реабілітація. Місячне перебування в спинальному центрі “Гута” в Запоріжжі коштує близько 70 тис.грн.

“Травму я отримав 9 серпня 2013 року, коли пірнув у річку в нашому селі. Пішов з друзями купатися. Коли вже збиралися додому, вирішили ще раз сполоснутися, бо напеклися на сонці. Я пішов на крутий берег, де більша глибина. Звідти багато односельчан стрибало. Коли був вже в воді, відчув в вухах шум і плеск.

В мене відмовили руки і паралізувало від грудей нижню частину тіла. Я сплив на поверхню, не було сил підняти голову. Це побачив один з друзів і кинувся на допомогу. За ним кинулися інші відпочиваючі. Обережно винесли на берег. Подзвонили мамі і фельдшеру. Я попросив, щоб мене посадили. Думав, защепило якийсь нерв. Але не зміг тримати спину, не було рівноваги.

В районну лікарню мене привезли швидкою допомогою, це була п’ятниця і лікарів викликали з дому. Обстеження нічого не виявило. Опівночі з Луцька приїхала інша швидка і мене перевезли в обласну лікарню. МРТ показало травми хребта і шиї. Після операції був чотири рази на реабілітації і раз по путівці в санаторії. Маю першу групу інвалідності. В мене появилися пролежні, які ніяк не загоюються, не допомогло навіть хірургічне втручання. Через це не можу довго лежати на спині, займатись фізкультурою чи сидіти у візку. Дуже сильно болить шия”, – розповідає Gazeta.ua Юрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артем Колісник має ДЦП потрібна допомога на реабілітацію

Юрію лікарі дають хороші шанси на відновлення, якщо пройде спеціальний курс реабілітації в Запоріжжі. Але в родини немає коштів.

“Треба залікувати пролежні і поїхати в центр “Гута”. Лікарі кажуть, що встану на ноги. Прошу небайдужих людей допомогти мені використати цей шанс, щоб не провести у візку решту свого життя. Буду дуже вдячний кожному, не залежно від перерахованої суми”, – говорить Юрій.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку – 5168 7556 1545 1727 (мати Юрія Шмиговська Любов Василівна), контакти Юрія (068) 916 95 79.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share