Юрій Луценко повідомив, що систему е-декларацій розробили студенти

write

Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час свого звіту у Верховній Раді розповів, що систему електронного декларування розробили студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

За словами генпрокурора, конкурсу для охочих займатися розробкою системи не проводили. Виконавцем робіт назначили ТОВ «Міранда», а кошти на це надав уряд Данії.

«Керівник ТОВ “Міранда” пан Новіков підписав угоду і доручив виконання цих робіт викладачу Київського політеху, а також його студентам, що вони і зробили», – зазначив Юрій Луценко.

Генпрокурор додав, що кошти «виконавець робіт» присвоїв і перерахував через фіктивну фірму на рахунок в Естонії. Саме туди Луценко у рамках розслідування справи збирається відправитися вже на цьому тижні.

Нагадаємо, раніше студенти НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» створили бота для пошуку розеток. Ця розробка стала початком проекту зі створення інфраструктурних ботів для міст.

Фото: pexels.com

Реклама

The post Юрій Луценко повідомив, що систему е-декларацій розробили студенти appeared first on Студвей.