girl

Учениці-відмінниці середньої школи у Гаррісбурзі, штату Північної Кароліни, не дозволили прийти на її власний випускний вечір. Причиною цього стало порушення дівчиною дрес-коду навчального закладу – одного дня вона прийшла до школи в блузці, з якої виднілись її оголені ключиці.

Минулого тижня Саммер сиділа в шкільній їдальні, коли до неї підійшов директор і попросив одягти піджак. Зважаючи на теплу пору року, дівчина була в легкій блузці, що відкривала її ключиці та частину спини.

Саммер відповіла, що вважає своє вбрання доречним, але прохання виконала й позичила піджак у подруги. Пізніше директор наказав дівчині повністю замінити одяг. Дівчина відмовилася куди-небудь іти до того, як в школу прийде її мати.

Прийти до школи мама Саммер не змогла. Дівчину ще раз попросили перевдягнутися та попередили про можливий арешт. Наразі дівчину відсторонили від навчання й заборонили приходити на випускний вечір.

Нагадаємо, раніше студентку в Індії змусили зняти бюстгальтер перед іспитом. Причиною цього стала наявність на ньому металевих застібок, на які спрацював металошукач.

Фото: pexels.com/twitter.com

Реклама

The post Школярку зі США не допустять до випускного через її блузку з оголеними ключицями appeared first on Студвей.