Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

“Школа академічного письма: від теорії до практики” запрошує всіх охочих до участі (26-28 травня 2017)

Команда Громадської організації “Освітні тренди” ініціює продовження міжнародної інноваційної навчально-тренінгової програми академічної майстерності “Школа академічного письма: від теорії до практики”. Проект спрямований на підвищення професійних компетенцій у сфері академічного письма з особливим акцентом на практичній складовій для всіх, хто намагається якісно змінювати вищу освіту в Україні.

Цільова аудиторія – викладачі ВНЗ, науковці та всі зацікавлені особи, які бажають покращити навики академічного письма та свою професійну майстерність. Навчання в школі триватиме протягом трьох днів і буде поєднувати в собі інтерактивні лекції, майстер-класи, практичні кейси і творчі завдання.

Школа академічного письма: від теорії до практики – Київ, 26-28 травня 2017

День 1. Визначення сутності та значення академічного письма в науковому середовищі; формування і розвиток продуктивного мовно-стильового мислення у створенні якісного наукового тексту; дослідження бар’єрів та драйверів академічної доброчесності, огляд професійних можливостей для викладачів та науковців в Україні

День 2. Професійний аналіз прогалин в наукових роботах, огляд сучасного міжнародного формату наукових публікацій, практичне втілення отриманих навичок у написанні наукової статті

День 3. Психологічний розбір забезпечення перемоги у грантових заявках; аналіз успішної рейтингової грантової заявки; практичне застосування набутих компетенцій у розробці грантового проекту

Робочі мови – українська, англійська

Учасники Школи отримають Сертифікати участі

Організаційний комітет

Арсен КЕЛІЧАВИЙ

Віра УСИК

Володимир САЦИК

Анатолій ОЛЕКСІЄНКО

Організаційна та медіа-підтримка

Спілка дослідників вищої освіти України

Громадська організація “Поруч”

Інститут бізнес-освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Тренери

Людмила Байсара

Кандидат філологічних наук, доцент Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Директор Регіонального навчально-методичного центру інтенсивного навчання іноземних мов та підготовки до оцінювання знань за системами міжнародних сертифікатів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Стипендіат Програми ім. Сенатора Фулбрайта (США) 2000-2001, 2012-2013. Регіональний представник Фулбрайтівського кола.

Ольга Гужва

Старший викладач кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій, керівник відділу реклами та брендингу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Випускниця програми “Відкритий світ” Посольства США, The 2012 Outstanding Early Career Award in Clinical Sociology (USA). Головний редактор та засновник міжнародного онлайн-журналу “Studies of Changing Societies” (SCS Journal). Директор НГО “Association for consultative technologies”. Спеціалізується на вивченні корупції і недоброчесних академічних практик, рецензуванні наукових текстів.

Юрій Кращенко

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна, заступник декана природничого факультету з наукової роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Співавтор і співорганізатор Полтавського молодіжного проекту “Школа місцевого і студентського самоврядування “Лідер майбутнього”.

Віталій Климчук

Доктор психологічних наук, професор кафедри психології, виконавчий директор Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету, психотерапевт (психодрама/монодрама, танце-рухова терапія, позитивна психотерапія, когнітивно-поведінкова терапія, схема-терапія), письменник. Спеціалізується у дослідженнях та соціальних проектах у сфері психічного здоров’я, подоланні наслідків травмуючих подій, а також громадському психічному здоров’ї.

Сергій Курбатов

Доктор філософських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України, афілійований науковий співробітник Центру російських та євразійських досліджень Університету Уппсала, Швеція. Випускник програми JFDP (2003-2004, Університет Брауна, США) та RSEP (1999, Університет штату Колорадо, США), експерт-аудитор Міжнародної обсерваторії з академічних рейтингів та досягнень, IREG (Бельгія), член правління Всесвітньої асоціації Хайку (Японія).

Надія Матвійчук-Соскіна

Кандидат економічних наук, керівник відділу маркетингу Інституту трансформації суспільства, викладач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління, сертифікований міжнародний експерт за програмою S.E.N.S.E. (Strategic Economic Needsand Securuty Exercise) для працівників української влади та НДО. Головний редактор наукового журналу “Економічний часопис – ХХІ” (індексується в Scopus).

Анатолій Олексієнко

PhD в галузі вищої освіти, професор, Університет Гонконгу, засновник Спілки дослідників вищої освіти України. Ініціатор та учасник багатьох міжнародних дослідницьких проектів у сфері вищої освіти. Спеціалізується на проведенні компаративних досліджень глобальної конкуренції у вищій освіті і колаборативних стратегій дослідницьких університетів у Східній Азії, Східній Європі та Північній Америці.

Володимир Сацик 

Кандидат економічних наук, доцент кафедри політичної економії КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Автор креативної ідеї, засновник некомерційного науково-популярного сайту Освітні тренди. Займається дослідженнями у галузі вищої освіти, брав участь у міжнародних дослідницьких проектах на освітню тематику. Сфера наукових і професійних інтересів: академічне письмо, академічна доброчесність, конкурентоспроможність університетів, стратегія і політика розвитку вищої освіти.

Пилип Селігей

Доктор філологічних наук, старший науковий співробітник відділу слов’янських мов Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України. Автор монографій, словників і статей у галузях стилістики, термінознавства, соціолінгвістики, лінгвістики впливу, етимології, порівняльно-історичної лексикології, історії українського мовознавства та історії української літератури.

Вартість участі

Вартість участі у Школі складає 1 700 грн за 3 дні

До вартості участі включені: навчально-тренінгова програма, роздаткові матеріали, обід, кава-брейки, сертифікат. Учасники самостійно відшкодовують супровідні і транспортні витрати, пов’язані з прибуттям/відбуттям/до/з місця події та проживанням у місті Києві. Організатори за необхідності можуть рекомендувати доступні варіанти розміщення іногородніх учасників в готелях столиці.

Вимоги до учасників

Число учасників обмежене, набір буде завершено при досягненні кількості 40 осіб. Організатори особливо вітають участь молодих професіоналів, у тому числі аспірантів, докторантів і здобувачів наукового ступеня. Ми також зацікавлені забезпечити гендерний баланс серед учасників Школи.

Як взяти участь у Школі

Крок 1 – Завантажте та заповніть аплікаційну форму (файл на гугл-диску) та надішліть на електронну скриньку edutrends.info@gmail.com з темою листа “Школа академічного письма: від теорії до практики”. Після подання аплікаційної заявки ми відправимо Вам документи на оплату участі

Крок 2 – Надішліть відскановану квитанцію про оплату на електронну скриньку

Крок 3 –  Отримайте пакет домашніх практичних завдань від тренерів Школи

Крок 4 – 26-28 травня чекаємо на Вас за адресою: вул. Мельникова 81, м. Київ (станція метро Лук’янівська), Інститут бізнес-освіти КНЕУ

Інформація для рекламодавців

Запрошуємо окремі інституції та приватних осіб приєднатися до успішного та продуктивного проведення заходу в якості спонсорів чи меценатів, а також пропонуємо можливість презентувати свої продукти/послуги в ході заходів на правах реклами. Тим самим Ви сприятимете створенню і розбудові нової загальнонаціональної інфраструктури підготовки лідерів в академічній сфері.

З приводу розміщення реклами у ході основних заходів Школи на стаціонарних чи рухомих носіях (стенди, плакати, постери, відеоматеріали) необхідно адресувати відповідний запит на офіційну електронну скриньку сайту “Освітні тренди” – edutrends.info@gmail.com

Будемо щиро вдячні, якщо Ви відгукнетесь на запрошення до участі в новій освітній ініціативі!

Читайте детальніше про реалізовані нами освітні проекти:

I міжнародна конференція “Реформа вищої освіти в Україні: критичні питання у сфері законодавчих та інституційних трансформацій”

Інтелектуальний форум “Від ефективного університету до конкурентоспроможної вищої освіти в Україні”

The Intellectual Workshop “The Role of Academic Science in Social Innovations and Social Entrepreneurship”

II міжнародна конференція “Креативна деструкція”: інноваційні практики в академічних дослідженнях та викладанні”

Перспективи імплементації нової моделі державного фінансування вищої освіти в Україні: результати круглого столу в Чернівцях за участі першого заступника МОН України Інни Совсун

Весняна академічна школа БУКОВЕЛЬ 2016

Осіння школа дослідницьких методів та академічного письма 2016

Читати

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share