Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Чому не можна читати спойлери “Гри престолів”: хакери обманом поширили віруси

Хакери вирішили за допомогою спойлерів 7 серії 7 сезону “Гри престолів” поширювати віруси на комп’ютери через електронні скриньки.
Про це розповіли на сайті компанії Proofpoint, що займається інформаційною безпекою. За припущенням Proofpoint, за атакою може стояти група хакерів, пов’язаних з китайським урядом. При цьому, на думку фахівців, це не ті ж люди, які вчинили атаку на HBO.
Хакери вирішили використати довіру фанатів серіалу з метою поширення небезпечного комп’ютерного вірусу у зараженому doc-файлі зі спойлерами по електронній пошті. Файл містив шкідливий код, який моментально заражав комп’ютери троянським вірусом “9002”.
Відповідно, довірливі користувачі, які відкрили такі листи, “потрапили на гачок” хакерської групи.

Перші повідомлення про атаку надійшли 10 серпня. Користувачі зробили скріншот листа, який починався з заголовка “Хочеш побачити “Гру престолів” раніше за всіх?”.
Привіт, це твій шанс побачити “Гру престолів” раніше за всіх. Ось що ти побачиш у наступних епізодах: (спойлер). Звичайно, ти повинен заплатити мені трохи. За п’яту серію сьомого сезону – 10 доларів, за шосту – 20, за сьому – 30. За всі три епізоди – 50. Щоб довести мою щирість, дозволь мені показати тобі трохи опублікуваних відеозаписів сцен, описаних вище, – йдеться в листі хакерів.

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share