КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Чому вдову Вороненкова запросили співати на концерті до Дня Незалежності

Марія Максакова заспіває на концерті до Дня Незалежності. Для декого ця новина стала шоком. Вдова вбитого у Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, і сама колишній депутат, в Києві живе менше року. Зараз у неї проукраїнська позиція. А ще декілька років тому Максакова підтримувала Путіна. Та й зараз вона досі у близьких дружній стосунках з ідеологом війни на Донбасі Сурковим.
У грудень 2015 року оперна діва і на той час депутат Держдуми РФ Марія Максакова співала на корпоративі російського парламенту. У 2012-му виконувала гімн Росії на мітингу на підтримку Путіна. А декілька днів тому у Києві Марія Максакова почала готуватися до виступу на День Незалежності України. Спершу говорили, що нібито виконуватиме гімн. Потім сама співачка уточнила – на святе не замахнеться, а виконає арію з опери Белліні та ораторію «Слався, Україно!»
Максакова славитиме країну, у якій живе менше року. Разом з чоловіком, колишнім депутатом Держдуми від компартії Денисом Вороненковим, вона переїхала сюди восени 2016 року. Вороненков втікав від кримінальних переслідувань у Росії. У грудні минулого року отримав громадянство України, а у березні його вбили у самісінькому центрі Києва. Вдова Вороненкова додому не повернулася, її взяла під охорону СБУ.
Організатори концерту до Дня Незалежності на Максакову роблять ставку. Та от в мережі довкола цього виступу розгорівся скандал. Організаторів параду і владу звинуватили у спробі використати Максакову в інформаційній війні, а оперну діву – у лицемірстві. Нагадали і підтримку Путіна. П’ять років тому вона називала його єдиною фігурою, яка може об’єднати Росію. Закинули і те, що чоловік Максакової свого часу проголосував за анексію Криму. Співачку теж звинувачували у підтримці окупації півострова. Максакова потім виправдовувалася, проголосувала її картка.
Серед тих, хто проти – і колишній радник міністра інформполітики Тетяна Попова. Однак жінка визнає, з цієї ситуації Україна може мати і користь.
Влада вважає за потрібне показати наступним емігрантам, що ми їх будемо підтримувати, – заявила Тетяна Попова.
З українським експертом погоджується Ілля Пономарьов – екс-депутат Думи, єдиний нардеп, який голосував проти анексії Криму.
«Те, що у Максакової все добре, що вона виступає – це сигнал для всіх росіян, що підтверджує: тут нема жодних переслідувань, ні репресій. Але тільки для тих, хто прийшов з миром», – зазначив Ілля Пономарьов.
Тим часом сама Максакова готується співати в Україні довго. Викладатиме вокал у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв України, з яким уже підписала контракт.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share