Чому Білий дім закликає американців не купувати російський софт

У США побоюються, що «Лабораторія Касперського» співпрацює з російськими спецслужбами, через це закликають американців не купувати продукти цієї компанії.
Бойкотувати російську «Лабораторію Касперського». З таким закликом до американців звернувся координатор з кібербезпеки адміністрації Трампа Роб Джойс, повідомляє видання The Hill.
Він виступив проти використання продуктів російської компанії у бізнесі та особистих цілях.
Офіційно досі немає жодних доказів, що «Лабораторія Касперського» використовується росіянами для розвідки. До слова, засновник Євген Касперський у минулому відвідував пов’язаний з КДБ університет. За інформацією видання, розробник працював на військову розвідку.
Раніше програмне забезпечення «Касперського» заборонили купувати для американських державних структур. У США побоюються, що компанію може контролювати Кремль і що вона співпрацює зі спецслужбами.