КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ І НІМЕЦЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА І.В. КОРУНЦЯ

Чого чекати Україні від візиту глави Пентагону

У Київ прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс. Він візьме участь у параді з нагоди Дня Незалежності, а також проведе переговори з президентом України Петром Порошенком.
Вперше за 10 років в Україну прибув міністр оборони США. В аеропорт Бориспіль прилетів борт з Джеймсом Меттісом, главою Пентагону і легендарним американським генералом.
З початку 2000 років Меттіс воював в Афганістані та Іраку, де продемонстрував неабиякий військовий хист. Міністерство оборони США він очолив за Дональда Трампа. В той час Адміністрацію попередника Трампа, Барака Обами, не раз критикував за те, що та приділяла замало уваги агресії Росії в Україні.
Візит Меттіса в Україну саме в День Незалежності має означати бажання продемонструвати керівництву України, світу і Росії, що Вашингтон повністю підтримує суверенітет нашої держави.
Для Росії це означає єдине – для США Україна ніколи не буде розмінною монетою в торгах. Росія намагається торгуватися із США. Американський політикум і воєнно-політичне керівництво чітко вказує, що цього не буде, – заявив політичний експерт Бачо Корчилава.
Анонсуючи свій візит в Україну, Джеймс Меттіс запевнив. що Вашингтон відданий стратегічному партнерству з державою. Відтак від Росії вимагатимуть якнайшвидшого припинення вогню та виконання Мінських угод. Експерти ж очікують, що під час переговорів з українським керівництвом Меттіс також підніме питання військової допомоги Україні.
Я сподіваюся, що цей приїзд переведе в практичне русло питання надання Україні летальної зброї, – розповів військовий експерт Ігор Козій.
Військові експерти та дипломати вважають, що питання надання Україні летальної зброї буде також обговорюватися в Києві під час візиту Меттіса. Останніми тижнями про це активно пишуть американські ЗМІ. Пентагон і Державний департамент США такий крок підтримують. Та чи схвалить його адміністрація президента Трампа, поки що під питанням.

+Відео

Джерело

Share
Добавить комментарий

Blue Captcha Image
Новый проверочный код

*

Share